in , ,

Borderlands: The Handsome Collection Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Epic Store Ücretsiz Oyun Kampanyaları Hızla Devam Ediyor!

Epic Store‘un her hafta aralıksız ve düzenli bir şekilde düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları bomba gibi devam ediyor. 28 Mayıs 2020 – 4 Haziran 2020 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak oyun ise Borderlands: The Handsome Collection paketi oldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games, Epic Store üzerinden oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor ve ücretsiz oyun kampanyalarında büyük oyunlara yer vermeye çalışıyor. İlk olarak Grand Theft Auto V: Premium Edition ve ardından Civilization VI ile büyük bir açılış yapan Epic Store kampanyalarında bu haftanın oyunu da aslında bir paket. Borderlands. The Handsome Collection, Gearbox Software tarafından geliştirilen ve FPS Co-op RPG oyun serisinin, Borderlands 2 ve ilk oyun ile ikinci oyun arasındaki hikayeyi anlatan Borderlands: The Pre-Sequel oyunlarını içeriyor. Bu paketin Steam fiyatı ise 124 TL. Normal şartlar altında Epic Store’da ise oyun 129 TL fiyat etiketiyle satılacak. Handsome Collection ismi, Handsome Jack’ten gelmekte. İkinci oyundan ortadan kaldırmaya çalıştığımız Handsome Jack ile yaşadıklarımızı  ve ilk oyundan ikinci oyuna kadar neler olduğunu bu paket sayesinde görebiliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount and Blade II Bannerlord İçin Yeni Görseller Geldi!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyuınu almak için Borderlands: The Handsome Collection’ın Epic Store sayfasına buraya tıklayarak gidin. Epic Games hesabınızın açık olduğundan emin olun ve açık değilse giriş yapın. Ardından Ücretsiz yazan yerin altında yer alan YÜKLE butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Oyunu aldığınızda sonsuza kadar kütüphanenizde kalacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Far Cry 5 İncelemesi (Spoilersız)

Siz Borderlands serisi ve bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trackmania Nations Remake’ten Yarış Deneyimini Değiştirecek 3 Yeni Seçenek!

LoL 10.11 Yama Notları Özeti | Geniş Çaplı Nişancı Güçlendirmeleri!