in , ,

Bright Memory: Infinite’in Yeni Nesil Fragmanı Yayınlandı!

FYQD-Studio tarafından geliştirilen ve Playism tarafından yayıncılığı üstlenilen Bright Memory: Infinite‘in çıkışı daha önceden doğrulanmıştı. Bugün gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde Bright Memory: Infinite’in yeni nesle özel oynanış fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Hızlı bir oynanışa sahip bilim kurgu aksiyon fps oyunu Bright Memory. Infinite, 2036 yılında geçiyor ve dünyada garip olaylar olmaya başlıyor. Super Nature Research Organization adı verilen ekibimizle birlikte gökyüzünde farklı operasyonlara katılıp bu garip olayları çözmeyi ve tehditleri ortadan kaldırmaya çalışacağız. İzlediğimiz fragmanda oldukça hızlı tempoda güçlü aksiyon sekansları görüyoruz. Grafikler oldukça güçlü gözüküyor ve Xbox Series X‘te 4K 60 FPS oynamak kaliteli bir deneyim yaşatacak gibi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.15 Güncelleme Notları Türkçe

Bright Memory: Infinite, Xbox Series X platformunda 4K 60 FPS destekli olarak çalışacak ve PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına da çıkışını yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı. İşte oyunun yeni nesil oynanış fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bandai Namco’dan Scarlet Nexus Duyuruldu!

Uzay Savaşı Temalı Aksiyon ve Macera Oyunu Chorus Duyuruldu!