in ,

ByNoGame, Oyuncular İçin Yeni Ön Ödemeli Kartını Tanıttı!

Türkiye’nin en büyük oyun, eşya, skin alışveriş sitelerinden biri olan ByNoGame, oyunculara yönelik olan ön ödemeli kartını tanıttı. ByNoGame Kart adıyla çıkacak olan ön ödemeli kart, Troy logolu olarak çıkış yapacak. Peki Troy nedir?

Troy, Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin Türkiye içerisinde çıkardığı bir ödeme yöntemidir. Mastercard, Visa gibi çalışma şekli olan sistemin eksi tarafı ise yurt dışında çalışmaması. Bu sebeple ByNoGame Kart ile yurt dışı alışverişleri yapamayacaksınız. Türkiye içerisinde her türlü alışveriş, fatura ödeme, Steam oyun alımı gibi işlemleri yapabildiğiniz ByNoGame Kart ücreti ise yok. Sadece kurye ücreti olarak 6 TL alındığı söylenen kartın ne aylık ne de yıllık ücreti bulunmakta. Tüm ATM’lerden para çekebildiğiniz ve para yükleme olarak Denizbank ve TEB ATM‘lerini kullanabildiğiniz kartta, para çekim işlemlerinde belli bir komisyon alınmakta ancak yükleme kısmında ücret kesintisi bulunmuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Plus Kasım 2018 Oyunları Belli Oldu!

ByNoGame kart, yine Param’ın çıkarmış olduğu Genç Kart ile aynı özelliklere sahip bir kart ancak ByNoGame’e özel kampanyaları da içerisine alan bir ön ödemeli kart olarak çıkmış durumda. Bizce İninal Kart ve diğer ön ödemeli kartlara çok iyi bir rakip olarak duruyor ancak yurt dışı alışverişlerinde kullanılamaması nasıl bir olumsuzluk yaratacak hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty WWII Downgrade Yemiş Gözüküyor!

HEROES OF THE STORM YENİ KAHRAMAN: ALEXSTRASZA