in , ,

Call of Duty 2020’nin İsmi, Logosu ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Oyun dünyasında askeri FPS denince akla gelene neredeyse ilk isim olan Call of Duty markası her geçen gün büyüyor ve yeni oyunları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 2020 yılı içerisinde çıkacak yeni Call of Duty’nin ismi, logosu ve çıkış tarihi sızdırıldı! Detaylar haberimizde.

Merakla beklenen yeni Call of Duty oyunu hakkında bu zamana kadar çeşitli sızıntı haberleri ile yeni bilgiler elde etmeyi başarmıştık. Black Ops serisinin ismini alacak ve Soğuk Savaş döneminde geçecek. Seride önceki serilerden efsane isimler Frank Woods ve Alex Mason gibi isimleri görebilmemiz mümkün. Zamanında Frank Woods’un aktörü olan James C. Burns orijinal Black Ops senaryosunu tekrar okuduğunu ve yeni bir şeyler beklediğini söylemişti. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty ile alakalı sızıntılar ile fenomen olan TheGamingRevolution, Twitter hesabından anonim bir kaynaktan gelen Doritos paketi resmini DM yolu ile edindiğini açıkladı ve bu resmi paylaştı. Paylaşılan Doritos paketinde oyunun logosu bariz bir şekilde gözüküyor. Oyunumuzu adı Call of Duty: Black Ops Cold War olacak.Bunun yanında bir promosyon göze çarpıyor. Promosyon tarihlerine dikkatlice bakıldığında ise promosyonun 5 Ekim 2020‘de başlayıp 31 Ocak 2021’de sona ereceği bilgisine erişiyoruz. Call of Duty, geçtiğimiz senelerde de böyle promosyonlar düzenlemişti ve promosyon tarihleri içerisinde oyunları piyasaya çıkarmıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: WW2 Resmi Olarak Onaylandı!

Eğer bu sızdırılma gerçekse Call of Duty: Black Ops Cold War, 5 Ekim ya da Ekim ayı içerisinde çıkışını yapabilir. Siz yeni Call of Duty oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Naughty Dog'dan İzinsiz Kullanılan Parça İçin Büyük Özür!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/gamedecin-yapimc…egine-goz-kirpti/ ‎

Gamedec’in Yapımcısı Türkçe Dil Desteğine Göz Kırptı!

Çerezlik Oyun İncelemesi: Hole Punch