in ,

Call Of Duty: Black Ops 4’te Hikaye Modu Bulunmayacak

Call Of Duty: Black Ops serisinin yeni oyunu Black Ops 4’te, sızan bilgilere göre herhangi bir hikaye modu veya Singleplayer özelliği olmayacak. Amerikan video oyun sitesi Polygon’un kendi kaynaklarından edindiği bilgilere göre Black Ops 4 için hikaye modu hazırlanmayacak. Bilginin resmi olarak doğruluğu belirlenmedi ancak Polygon’un güvenilir bir site olduğunu biliyoruz. Kaynakları büyük ihtimalle doğru ve bu durum COD severleri üzecek gibi duruyor.

HİKAYE MODU OLMAYAN İLK CALL OF DUTY OYUNU

Söylentiler doğruysa Call Of Duty: Black Ops 4, hikaye modu bulundurmayan ilk Call Of Duty oyunu olacak. Oyunda Multiplayer ve zombi modu üzerinde yoğunlaşıldığından bahsediliyor. Bunların dışında ilk defa farklı bir mod üzerinde çalışmalar olduğu haberi var. Tabii ki de Battle Royale modu. PUBG ve Fortnite oyunlarıyla büyük bir ün kazanmayı başaran Battle Royale modu çoğu oyuna eklenecek gibi duruyor. Call of Duty: Black Ops 4 hikaye modu eksikliğini Battle Royale modu ile ne kadar kapatacak hep birlikte göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Chilling Adventures of Sabrina'nın 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Oyunun eldeki bilgilere göre mayıs ayında tanıtımı gerçekleşecek ve 12 Ekim’de oyunu piyasada görme imkanımız var. Tabii ki de her oyunda olabileceği gibi 12 Ekim tarihi şimdilik geçerli. Ertelenme ihtimalimiz var gibi gözüküyor. Oyun Xbox One, PC ve Playstation 4 platformları için çıkışını yapacak. Söylenti doğruysa hikaye modsuz ama Battle Royale modlu bir Black Ops 4 oyunu bizi bekliyor. Nasıl olacağını hep birlikte oyun çıkınca göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bethesda'nın 2017'de Çıkacak Olan Ve Duyurmadığı Bir Oyunu Var

Daha fazla oyun haberi için Only A Gamer’ı takip etmeyi unutmayın. Ayrıca her hafta yayınladığımız ”60 saniyede haftalık bülten” serimizi izlemek için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Mobilden 25 Milyon Dolarlık Gelir

Darwin Project Steam’de Ücretsiz Oldu