in ,

Call of Duty: Black Ops 4’ten Üzücü Veda!

[Yazının ikinci kısmı spoiler içermektedir]

Call of Duty: Black Ops 4 çıkalı henüz bir ay dahi olmamışken özverili içerik üreticileri oyunun sırlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Twitch yayıncısı “AdmiralBahroo” Blood of the Dead haritasının son gizemini çözerek dünyada haritayı bitiren ilk oyuncu oldu. Herkesin merakla beklediği sonun yürek burkan, üzücü bir veda oluşu topluluğu derinden etkiledi. Yıllardır tanılan, kimi zaman çok sevilen kimi zaman nefret odağı olan karakterimizin vedasını spoilerlı bir şekilde hemen aşağıda konuşacağız!

10 yıllık dev bir serüven olan Treyarch Zombies’in belki de en ünlü karakteri olan Edward Richtofen Blood of the Dead haritasında hayata gözlerini yumdu. Haritanın ilk fragmanında kanlarıyla ilgili bir duruma itiraz ederken aslında biraz göz kırptığını belli etmişti ölüme.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rocksteady'nin Bir Sonraki Oyunu Superman mi Olacak?

Ekibin geri kalanının hayatta kalması ve savaşması için kendini feda etti. Çoklu evrenler içerisinde kendisinin en iyi hali olan karakterin vedasıyla ilgili asıl üzücü kısım ise olanların diğer karakterlerce hatırlanmayacak oluşu. Bunun nedeni ise “Döngü”. Treyarch’ın zombi hikayesindeki karakterlerimizin tüm amacı, içine düştükleri döngüden çıkıp evreni kurtarmak. Normalde sonrasında olacakları Black Ops III’teki Gorod Krovi haritasında gördüğümüz bu hikayede Richtofen döngüyü kendini öldürerek kırıyor. Karakterin ölmeden önceki monologu ise gerçekten göz dolduran cinsten.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sledgehammer Games, Call of Duty World War II için 2.5 Yıl Araştırma Yapmış!

“Kim olduğumu bilmez misin? Ben mucizelere ve felaketlere tanık oldum, gözümün önünde evrenler oluştu ve öldü. Kimsenin gidemeyeceği bir yolu seçtim. Ben bu kadar zor işlere katlanacak tek adamdım, ben en iyi kalpli olandım. Ama beni hatırlamayacaksınız bile.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devil May Cry 5’ten 45 Bin TL’lik Özel Sürüm!

PUBG Güncelleme Notları 24 Ekim 2018