in , ,

Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Tarihi Belli Oldu!

Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen askeri FPS denince akla gelen önemli isimlerden birisi olan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War’un beta tarihi belli oldu. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz haftalarda resmen duyurulan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War, büyük bir merak ile beklenmeye başladı. Oyuncular ilk aşamada oyunun betasının ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. Betayı beklemeye koyulan oyuncuları sevindirecek haber geldi. Call of Duty sızıntıları ve haberleri ile tanınan charlieINTEL, Twitter hesabından bir gönderi paylaştı.

Yeni gelen bilgilere göre Call of Duty: Black Ops Cold War’ın beta tarihi Arapça PlayStation Store üzerinden ve Call of Duty WWII’nin oyun içi mağazasında listelendi. Bu sızıntıya ve bilgilere göre Call of Duty Black Ops War betası 8 Ekim 2020‘de başlayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Activision Bazı Çalışanlarının İşine Son Verdi

Betaya ilk olarak PlayStation 4 üzerinden ön sipariş olarak satın alan oyuncular girmeye hak kazanacak. Ardından tüm PS4 kullanıcıları, Xbox ve PC tarafında ön siparişler ve en son aşamada ise tüm platformlardaki oyunculara açık beta şeklinde sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty WWII Downgrade Yemiş Gözüküyor!

Call of Duty Black Ops Cold War, 13 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkışını yapacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye ek olarak yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X için de çıkışını gerçekleştirecek. 9 Eylül’de oyunun multiplayer modu hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz.

Call of Duty Black Ops Cold War hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilir ve güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077, Gamescom 2020’de 5 Adet Ödül Aldı!

EA Play’in Steam Fiyatı Arttırıldı!