in , ,

Call of Duty: Black Ops Cold War PC’de Battle.net’e Özel Olacak!

Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War‘un PC platformunda Blizzard‘ın mağazası Battle.net’e özel olacağı doğrulandı. Detaylar haberimizde.

Askeri FPS denince akla gelen en popüler isimlerden olan Call of Duty, yeni oyunlarını çıkarmaya ve sektörde yüksek ilgi toplamaya devam ediyor. Merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War’un detayları 26 Ağustos’ta ortaya çıkacak ve resmi tanıtımı gerçekleştirilecek. Yeni oyun hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty 2020'nin İsmi, Logosu ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Blizzard Entertainment tarafından ilgili mecralara atılan e-postalardan alınan bilgilere göre Call of Duty: Black Ops Cold War’un PC sürümü,  Blizzard’ın resmi mağazası Battle.net’e özel olacak. Serinin son iki oyunu olan Black Ops 4 ve Modern Warfare’de izlenen yol bu oyun için de geçerli olacak. Ayrıca oyunun PC sürümü Activision’ın alt bir kuruluşu olan Beenox tarafından geliştiriliyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War, İkinci dünya savaşı sonrası Amerika ve Sovyetler Birliği arasında geçen Soğuk Savaş’ı tarihi gerçeklikleri de mümkün olduğunca ele alarak gerçekçi bir şekilde işleyecek. Oyunun detayları 26 Ağustos 2020′de paylaşılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blizzard 2019'da Birden Fazla Diablo Oyunu Geleceğini Açıkladı!

Call of Duty: Black Ops Cold War, 2020’nin ilerleyen aylarında PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkışını yapacak. Tam resmi bir tarih henüz belli değil ancak 26 Ağustos’ta çıkış tarihinin belli olması bekleniyor. İşte oyunun ”Know your history” adlı ilk teaser fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K21’in Demo Sürümü Yayınlandı!

Ücretsiz Oyun: HITMAN Epic Store’da Ücretsiz Oldu!