in , ,

Call of Duty: Black Ops Cold War Trabzon Oynanış Videosu Gösterildi!

 Call of Duty: Black Ops Cold War Trabzon oynanış videosu gösterildi! 16 Eylül 2020 TSİ 23.00’da düzenlenen PlayStation 5 Showcase etkinlikte Trabzon’da bir operasyonun oynanış görüntüleri yer aldı. Detaylar haberimizde.

Call of Duty: Black Ops Cold War Trabzon

Gerçekleşen PlayStation 5 Showcase etkinliğinde Sony Interactive Entertainment’ın çalıştığı birinci parti ve üçüncü parti stüdyolardan yeni oyunlar ve duyurusu yapılmış oyunlardan yeni videolar gördük. Raven Software ve Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops Cold War’dan Trabzon’da geçen yeni bir oynanış videosu geldi. Call of Duty serisinin yeni oyununda Trabzon’da yer alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Black Ops IIII'ün Yeni Sezonu Operation Apocalypse Z Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda Call of Duty: Black Ops Cold War’ın beta tarihi belli olmuştu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun çıkışı yaklaştıkça yeni haberler ve videolar gelmeye devam ediyor. PlayStation 5 Showcase etkinliğinde gösterilen yeni oynanış videosunda Türkiye, Trabzon Hava Sahası’nda bol aksiyon barındıran bir operasyona tanık oluyoruz. Büyük bir uçağın içinde yer alan hedefi yakalamak için büyük pist boyunca uçağı kovalıyoruz. Uzun bir aksiyon sonucunda uçağı patlatıyoruz ve kalkmasını engelliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Top Trumps Turbo

Call of Duty: Black Ops Cold War, Soğuk Savaş dönemini tarihi gerçeklikler ile bizlere anlatacak. Oyunda, önceki Call of Duty Black Ops oyunlarından tanıdığımız karakterleri de göreceğiz. Call of Duty Black Ops: Cold War, 13 Kasım 2020’de yeni nesille beraber eski nesil için de çıkışını gerçekleştirecek. İşte Trabzon oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Final Fantasy 16

Final Fantasy 16 PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Microsoft Bethesda Softworks

Microsoft Bethesda Softworks Firmasını Satın Aldı!