in , ,

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Xbox One ve PC’ye Çıkışını Yaptı!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan, askeri-fps denince akla gelen önemli üçlemelerden olan Call of Duty markasına ait Call of Duty Modern Warfare‘in, ikinci oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2, ilk oyunda olduğu gibi remastered olarak karşımıza bir ay önce çıkmıştı Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered sonunda Xbox One ve PC‘ye çıkışını yaptı. Detaylar haberimizde.

İlk olarak üçlemenin ilk oyunu olan Call of Duty 4: Modern Warfare, remastered olarak karşımıza çıkmıştı ve bizi o günlere daha kaliteli kaplamalar ve efektler ile döndüren bir oyun olarak değerlendirilmişti. Şimdi ise geliştiricilerin yeni hamlesi ikinci oyun Call of Duty: Modern Warfare 2’nin remastered versiyonunu çıkarmak oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Pikuniku Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Yapımcılar ilk olarak Sony ile özel bir sözleşme imzalayarak oyunun çıkışını PlayStation 4 içi 1 ay erkene çekerek Nisan başında oyunun çıkışını PlayStation 4 özel olarak yapmıştı. Özel sözleşmenin süresi sona erdi ve tam bir ay sonra Call of Duty: Modern Warfare 2: Remastered çıkışını Xbox One ve PC platformlarına da yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Fable Oyunu Xbox Series X ve PC İçin Duyuruldu!

Oyun battle.net ve Microsoft Store mağazalarında satışa sunuldu. İlk Remastered olan Call of Duty 4: Modern Warfare’in Remastered versiyonu Steam’de yer almıştı. Bu oyunun akıbeti bilinmiyor. Son olarak oyunun sadece ”Campaign Remastered” yani tek oyunculu hikaye modunun remastered hale getirildiğini, online tarafta bir değişiklik yapılmadığını belirtelim. Merak edenler için Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered fragmanı sizlerle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs Temalı Strateji Oyunu COVID: The Outbreak Duyuruldu!

Valorant Rekabetçi Modu Aktif Hale Getirildi!