in , ,

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Yolda Olabilir!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan popüler askeri fps oyunu serisi Call of Duty Modern Warfare üçlemesinin üçüncü ve final oyunu Call of Duty Modern Warfare 3‘ün Remastered sürümü, güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre yolda olabilir. Detaylar haberimizde.

Nisan ayının başında Remastered sürümü çıkan üçlemenin ikinci oyunu Call of Duty Modern Warfare 2, seriyi özleyenlere daha güncel grafiklerle seriyi tekrar oynama imkanı sunmuştu. Sony ile yapılan özel bir anlaşma sayesinde ilk olarak PlayStation 4 Exclusive olarak çıkan oyun, 30 Nisan 2020 tarihinde PC platformunda da yerini alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call Of Duty World War 2 İçin Yeni Beta Trailer Yayınlandı

Öncesine Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered’ın sızıntısı ile gündeme gelen TheGamingRevolution, güvenilir bir sızıntı kaynağı diyebiliriz. Son paylaşılan videoda Modern Warfare 3’ün Remastered versiyonu hakkında konuşuluyor. Oyunun yine ikinci oyunun Remastered sürümünde olduğu gibi belli bir süreliğine ilk olarak PlayStation konsolu için çıkış yapacağı söyleniyor. Remastered sürümü de ikinci oyunda olduğu gibi Campaign Remastered olarak karşımıza çıkabilir.  Bu tarz bir içerik paylaşıldıysa Modern Warfare 3 Remastered yolda olabilir. İşte ilgili video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant’ın Bir Sonraki Güncellemesi Raze Ajanı İçin Dengeleme İçerebilir!

NieR Reincarnation İçin İlk Oynanış Videosu Paylaşıldı!