in , ,

Call of Duty Modern Warfare’e 3v3 Gunfight Modu Eklenecek!

Infınıty Ward tarafından geliştirilen ve Ekim ayında piyasaya çıkan ünlü askeri FPS serisi Call of Duty‘nin yeni oyunu Call of Duty Modern Warfare oyunun yeni modu Gunfight modu artık 3v3 olarak oynanabilecek. Detaylar haberimizde.

Infınıty Ward’ın paylaştığı topluluk güncellemesine göre, Call of Duty’e ilk defa eklenen yeni oyun modu Gunfight, 2v2, 1v1 ve 5v5‘in yanında 3v3 şeklinde de oynanabilecek. Ek loadout slotları ve yeni turnuvaların da yolda olduğu belirtiliyor. Beş adet loadout slotunun yetersiz olduğunu düşünen Infınıty Ward, ekstra slotlar koyma kararı almış. Gunfight turnuvaları ile de kitleyi daha fazla çekmeyi hedefliyor. Oyuna geçtiğimiz hafta 5v5 Shipment haritası ve 1v1 Gunfight eklenmişti. 1 Ocak tarihinde ise yeni Grind modu tanıtıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Warzone'a Tek Kişilik Mod Eklendi!

3v3 Gunfight modunun ve ekstra loadout slotlarının ne zaman oyuna ekleneceği hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Infınıty Ward, bunların yanında Double XP, Double Weapon XP etkinliklerinin yakında geleceğini duyurdu. Topluluk güncellemesinin detaylarını Infınıty Ward, resmi Twitter sayfasından paylaştı.Gönderinin Türkçe çevirisi şu şekilde:

”2020 için ilk topluluk güncellememiz yayında!  Üstünde çalıştıklarımız, çözmeye çalıştığımız sorunlar ve daha fazlası için blogumuza gönderen linke tıklayın.”

Siz Call of Duty Modern Warfare hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Infınıty Ward, başarılı oldu mu? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Batman Oyunu Hakkında Bir Görsel Paylaşıldı!

Assassin’s Creed Ragnarok Hakkında Yeni Sızıntılar Geldi!