in , ,

Call of Duty, Modern Warfare ile Geri Dönüyor!

Oyunun çıkış tarihi ve diğer tüm detaylar haberimizde!

Call of Duty, Modern Warfare ile Geri Dönüyor!

Activision; 2007, 2009 ve 2011 yılları arasında Call of Duty Modern Warfare serisi ile adeta çığır açmıştı. Son olarak seriye 2018 yılında Call of Duty Black Ops 4 eklenmiş ve hayatta kalma modu olan Blackout modu gelmişti. Geçtiğimiz dakikalarda Call of Duty’nin YouTube kanalından yeni oyun hakkında bir video paylaşıldı.

Geçtiğimiz yıl Black Ops 4’ün yayınlanmasıyla birlikte, oyunseverler arasında gelecek yıl yeni oyunun Modern Warfare 4 olacağı yönünde iddialar dolaşmaktaydı. Bugün yayınlanan video da bunu kanıtlamış oldu ve Call of Duty, resmi YouTube hesabından Call of Duty Modern Wafare’yi resmen duyurmuş oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call Of Duty: Black Ops 4'te Hikaye Modu Bulunmayacak

Captain Price geri dönüyor!

Paylaşılan videoda serinin babası dediğimiz Captain Price’ı çokça kez görüyoruz. Şimdilik yayınlanan videoda Captain Price’ı görürken aynı zamanda gaz maskeli bir çocuğu da görmekteyiz. Modern Warfare 3’ten sonra devam edecek bir hikaye mi yoksa diğer oyunların arasında geçen bir hikaye mi olacağı henüz bilinmiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call Of Duty: WWII Kapak Fotoğrafını Brothers In Arms'dan Mı Çalmış?

Call of Duty Modern Warfare, herhangi bir erteleme olmaz ise 25 Ekim 2019’da raflarda yerini alacak. Yayınlanan videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ücretsiz Oyun: Obduction Ücretsiz Oldu!

Death Stranding Türkçe Altyazı Desteğiyle Çıkacak!

Death Stranding’in Türkçe Alt Yazı Desteğiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!