in , ,

Call of Duty: Modern Warfare PC Boyutu Küçülüyor!

Call of Duty: Modern Warfare PC Boyutu küçülüyor! Askeri FPS denince akla gelen ilk video oyun serilerinden biri olan Call of Duty’nin güncel oyununun boyutu oldukça konuşuluyordu. Oldukça yüksek dosya boyutlarına sahip oyunun yeni güncellemeyle boyutu küçülebilecek! Detaylar haberimizde.

Call of Duty: Modern Warfare PC Boyutu

Infinity Ward ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare, 2019 da oldukça konuşulan oyunlardan birisi olmuştu. Ücretsiz olarak sunulan Warzone modu oldukça beğenilmiş ve battle royale sevenler tarafından oynanmıştı. Hatta bununla yetinmeyip 2020’de gittikçe artan dosya boyutu ile gündeme tekrar oturmuştu. Oyununun geçtiğimiz haftalarda gelen haberlere göre 250 GB’lık bir SSD diske sığmadığı öğrenildi. Dosya boyutu 250 GB’ı aşan oyun, yoğun tepkilere maruz kaldı. Bunun üzerine harekete geçen geliştiriciler yeni gelen güncelleme ile PC oyuncularına umut vaat ediyor.

Infinity Ward’dan Paul Haile, tarafından Twitter’da paylaşılan gönderide oyunun alacağı yeni güncellemede PC sürümüne spesifik silme opsiyonları ekleneceği duyuruldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Black Ops IIII 1500 Nuketown Gücünde!

Oyuna bugün ekleniyor olacak yeni 1.28 sürüm güncellemesi ile Call of Duty: Modern Warfare PC oyuncuları, oyun içinde yer alan birçok mod arasından istediklerini silme fırsatına sahip olacak. Eğer oyun içerisinde yer alan oynamadığınız bir mod varsa bunu dosyalardan silerek oyunun boyutunu önemli ölçüde azaltabileceksiniz. Bu sayede oyunun bütün dosya boyutunu diskinizde saklamak zorunda kalmayacaksınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Sega Başkanı Kenji Matsubara İstifa Etti!

Siz oyun ve ilgili haberi hakkında neler düşünüyorsunuz? Call of Duty: Modern Warfare PC boyutu hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spotify yayın lisansı

Spotify, Yayın Lisansı Alacak ve Temsilcilik Açacak!

LoL 10.21 Yama Notları Özeti | Dünya Şampiyonası Dengelemeleri