in , ,

Call of Duty Modern Warfare’den Avustralya’ya Bağış!

Avustralya‘da yaşanan büyük orman yangınları dolayısıyla yaşanan faciaya karşı destek amacıyla Call of Duty Modern Warfare‘in Avustralya temalı çıkardığı Outback Pack adı verilen paketin ismi Outback Relief olarak değiştirilip tüm gelirleri Avustralya’da bulunan yardım kuruluşlarına bağışlandı. Detaylar haberimizde.

Avustralya’da yaşanan orman yangınları dolayısıyla 500 milyona yakın hayvan ve yaklaşık 25 kişi hayatını kaybetmişti. Geçtiğimiz dönemlerde çıkardığı Outback Pack adlı Avustralya temalı premium kozmetik içeren paketin adını Outback Relief olarak değiştirilip gelirleri bağışlandı. Outback Relief, 1800 Call of Duty puanı ile alınabiliyor. Activison’un Twitter paylaşımlarına göre 31 Ocak 2020 tarihinde kadar Outback Relief paketinden kazanılan tüm Activision geliri %100 olarak Avustralya’daki yardım kuruluşlarına bağışlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Keçili Call Of Duty Geliyor!

Bu talebin oyunculardan geldiğini de belirtmek gerekiyor. Avustralya temalı bu paketin ad değiştirme ve gelir bağışlanma fikri oyuncuların talebi üzerine reddedilmeyip hayata geçirildi. Oyun topluluğu konusunda Call of Duty’yi tebrik etmek gerekiyor. Oyun sektörünün gücünü bu tarz işlerde kullanabilmek hepimizin için en iyisi olacaktır.

Siz bu yardım kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. İşte Infinity Ward ve Call of Duty, tarafından Outback Relief hakkında paylaşılan gönderiler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Legends Of Runeterra’nın Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

METU GEEX II Geliyor!