in , ,

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı!

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımlanan askeri fps oyunu denince akla gelen ilk isimlerden olan Call of Duty serisinin, ücretsiz yeni battle royale oyunu Call of Duty: Warzone, 10 Mart’ta çıkışını yaptı ve büyük bir ilgi topladı. Twitch ve YouTube üzerinde içerikleri artmaya devam eden oyun, büyük başarılara imza attı. Yapılan açıklamaya göre Call of Duty: Warzone 15 Milyon oyuncu sayısını aştı! Detaylar haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Mobile'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Bir hafta önce duyuru haberini yaptığımız Call of Duty: Warzone’un ilgili haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bir hafta önce duyurulan ve çıkışını yapan ücretsiz yeni battle royale oyunu Call of Duty: Warzone, diğer rakipleri karşısında büyük bir avantaj yakalamış durumda. Yapılan açıklamalara göre oyun yayınlandıktan 24 saat sonra 6 milyon indirmeye ulaştı. Oyun 4 gün içerisinde ise 15 Milyon oyuncu sayısına ulaştı ve şu an oyunun 15 milyondan fazla aktif oyuncusu bulunmakta.

Call of Duty’nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada oyunun 15 milyon oyuncuyu aştığı belirtildi ve Warzone hayranlarına teşekkür edildi. Call of Duty: Warzone’un resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşte oyunun tanıtım fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Electronic Arts’tan Corona Virüsü İçin Büyük Önlem!

Ünlü Game of Thrones Oyuncusunda Corona Virüsü Tespit Edildi!