in , ,

Call of Duty: Warzone’a Tek Kişilik Mod Eklendi!

Dünyaca ünlü askeri fps video oyunu serisi Call of Duty‘nin bu sene için yeni projesi geçtiğimiz hafta çıkışını yapan battle royale oyunu Call of Duty: Warzone oldu. Çıkışından sonra büyük başarıla imza atan oyun 3 kişilik takımlar halinde oynanıyordu. Sonunda beklenen tek kişilik mod eklendi. Detaylar haberimizde.

10 Mart 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapan ücretsiz yeni Call of Duty oyunu, Call of Duty: Warzone, çıkışından 24 saat sonra 6 milyon indirme sayısına ulaşmıştı. Ayrıca oyun toplam 15 milyon oyuncu sayısını aşmıştı. İlgili habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Peak Games Tüm Reklamlarını Durdurdu!

Çıktığı andan itibaren oyuncular tarafından büyük ilgi gören battle royale oyunu, Twitch ve YouTube içerik üreticileri sayesinde de büyük kitlelere yayılmıştı. Şu ana kadar Call of Duty: Warzone, 3 kişilik takımlar halinde oynanabilen bir oyundu. Oyuncular solo, duo gibi seçeneklerin ne zaman ekleneceği konusunda merak sahibiydi. Beklenen güzel haber geldi ve oyuna tek kişilik mod eklendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty Modern Warfare'den Bebeklerle İlgili Anlamlı Easter Egg!

Dün eklenen güncelleme ile, Plunder seçeneğinin altında Battle Royale Solos kısmından erişebilen bu mod oyuncuları oldukça sevindirecek. Call of Duty: Warzone’un resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karantina Biter, Bu Oyunlar Bitmez!

Cyberpunk 2077 İçin Corona Virüsü Açıklaması!