in ,

Call of Duty: WWII Kopya Mı Çekti?

Dün akşam sunumu yapılan ve büyük bir heyecanla beklenen Call of Duty WWII oyununun trailer videosu yayınlandı ve oyun resmi olarak tanıtıldı.

Sledgehammer Games bu oyun üzerinde 2 seneden fazla çalıştıklarını belirtti. Peki bu gelen bilgiler ve trailerdan sonra youtube ve diğer sosyal platformlardaki yorumlar ne yönde oldu?

Call of Duty WWII’nin trailer videosu Youtube üzerinde şu anda 6 milyondan fazla izleyici sayısına ulaştı. Videoyu yaklaşık 550 bin kişi beğenmiş ve 41 bin kişi ise beğenmemiş. Yorumlarda ise bir çok oyuncunun Call of Duty’nin özüne dönüdüğünü söylediğini de aktaralım. Hatırlanacağı üzere bir önceki sene çıkan Call of Duty Infinite Warfare videosu Youtube üzerinde en çok dislike alan 2. video olmuştu. Buna bağlı olarak tabi ki de Call of Duty WWII videosundaki yorumlar da tamamen olumlu değil.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASSASSIN'S CREED ODYSSEY TANITILDI!

Bazı kullanıcıların oyunu Battlefield 1 ve serinin önceki oyunlarıyla karşılaştırdığı görülüyor. Birçok yorumda oyunu Call of Duty: World at War’ın remastered (yenilenmiş) versiyonu olduğunu veya Battlefield 1944 oyununa benzediğini söyleyenler de mevcut. Fragman videosunda gösterilen D-Day ve Normandiya Çıkarması sahneleri olunca oyunu doğal olarak Medal of Honor ile kıyaslayanlar da oldu. Medal of Honor serisi de Call of Duty oyunlarından önce Normandiya Çıkarması sahnesini yapmış ve büyük bir beğeni almıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch ve Call of Duty Lig Yayınları YouTube'a Taşınıyor!

Call of Duty WWII belki de geçen sene Infinite Warfare yerine çıksaydı bu tepkiler daha az olacaktı ancak biraz geç bir şekilde çıkması Battlefield özentiliği ile suçlanmasına neden oldu. İlerleyen günlerde, oyun çıktığında hep beraber oyunun ne kadar beğenileceğini göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sniper Ghost Warrior 3 Multiplayer Modu Olmadan Çıkış Yaptı!

Call of Duty: WWII Sunumundan İlk Bilgiler!