in ,

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 İçin Bir Açıklama Yaptı!

İlk olarak 2012 senesinde CD Projekt Red’in duyurduğu ve sene 2017 olmasına rağmen bir türlü çıkışını gerçekleştiremeyen Cyberpunk 2077 için bir açıklama yapıldı.

En son Witcher oyunu çıkışından sonra bir sessizliğe bürünen ve bazı işten ayrılma olayları ile beraber gündeme gelen CD Projekt RED, hem bu sorunlara hem de Cyberpunk 2077’nin gelişim sürecine dair önemli açıklamalar yaptı. 200 kişi ile The Witcher ve Cyberpunk oyunlarının yapımına başladıklarını ve oyun yayınlandıktan sonra çalışan sayısında azalma olduğunu açıklayan ekip, Cyberpunk 2077’nin de geliştirme sürecinin devam ettiğini açıkladı. Yaşanan bu işten ayrılma olaylarının Cyberpunk 2077’yi de etkileğini ve bu yüzden oyunun gelişim sürecinin uzadığını söyleyen ekip, oyunun planlandığı gibi çıkacağını açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Fragmanı Paylaşıldı!

Oyunun duyurulmasının üzerinden 5 sene geçmesine rağmen, oyuncuların hala Cyberpunk 2077 için güven duyması ve beklentiyi yüksek tutması CD Projekt RED’e büyük güven duyduklarını da gösteriyor. Umarız oyunun geliştirme süreci daha da uzamaz ve sıkıntısız bir şekilde oyunu piyasaya sürerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Star Wars Battlefront 2’nin Hikaye Modu Fragmanı Yayınlandı!

Türk Yapımı TARTARUS İçin Çıkış Fragmanı Yayınlandı!