in , ,

Codemasters, DIRT 5’i Bir Kez Daha Erteledi!

Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan DIRT serisinin yeni oyunu olacak DIRT 5‘in ilk ertelenme haberinden sonra bir kez daha ertelendiği açıklandı. Açıklama, Twitter üzerinden yapıldı. Detaylar haberimizde.

Inside Xbox etkinliğinde duyurulan DIRT serisinin yeni oyunu DIRT 5’in ilk olarak 9 Ekim 2020’de çıkması planlanıyordu. Bunun ardından Codemasters, oyunu 16 Ekim 2020’ye ertelemişti. Bu haberlerin üzerine bir ertelenme haberi daha geldi.

DIRT, resmi Twitter sayfasından paylaşılan gönderiye göre DIRT 5’in çıkış tarihi 6 Kasım 2020’ye ertelendi. Oyunun Amplified sürümünü satın alan kullanıcılar 3 Kasım 2020 itibari ile oyun giriş yapabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hitman 3'ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

DIRT 5, 6 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Yeni nesil konsollar olan PlayStation 5 ve Xbox Series X için ise 2020 yılının ilerleyen zamanlarında çıkış yapması bekleniyor. Oyun ayrıca Google Stadia’ya 2021 yılında gelecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hakan: Muhafız 4. Sezon Teorisi SPOİLER!

Siz DIRT 5’in bir kez daha ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun beklentileri karşılayabilecek mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni POSTAL Oyunu POSTAL: Brain Damaged Duyuruldu!

Xbox Series S Hakkında Bildiğimiz Her Şey!