in , ,

Control: AWE Genişleme Paketinin İlk 15 Dakikası Yayınlandı!

Alan Wake, Max Payne ve Quantum Break gibi yapımlardan tanıdığımız Finlandiya merkezli video oyun geliştirici stüdyosu Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Control‘ün yeni genişleme paketi Control: AWE’nin ilk 15 dakikası yayınlandı! Detaylar haberimizde.

27 Ağustos 2019’da piyasaya çıkışını yapan TPS yani Üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan aksiyon macera oyunu Control’ün geçtiğimiz Mart ayında ilk genişleme paketi olan Control: The Foundation, piyasaya çıkmıştı ve oyun içerik ve hikaye olarak genişlemişti. Yakın bir tarihte yeni genişleme paketi Control: AWE duyurulmuştu. Control: AWE’nin ilk 15 dakikası düzenlenen canlı yayında gösterildi ve ardından YouTube üzerinde yayımlandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: 25 TL değerindeki Hacknet Deluxe Edition Ücretsiz Oldu!

CONTROL: AWE HAKKINDA

Açılımı ”Altered World Event” yani ”Değiştirilmiş Dünya Olayı” olan Control: AWE, Alan Wake’i Control evrenine yerleştiriyor. FBC Direktörü ana karakterimiz Jesse Faden, FBC merkezinde yıllar önce kapatılan ”Investigation” yani Araştırma kanadına giriş yapıyor. Yapılan açıklamaya göre Alan Wake burada ”The Dark Place” adı verilen bir yerde mahsur kalıyor. Biz de bu bölgeye giriş yapıp Alan Wake ve Jesse Faden hakkında yeni şeyler öğrenip yepyeni bir maceraya atılıyoruz. Control: AWE genişleme paketinin yaklaşık 5-6 saat süreceği belirtiliyor. Oynanış olarak Alan Wake oyunundan aşina olduğumuz ışık kullanımına dayalı savaş mekaniği eklenecek. Bunun dışında Airborne Ranger denen yeni bir düşman da paket ile birlikte gelen yenilikler arasında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remedy'den Yeni Bir Oyun: Control

Control: AWE genişleme paketi 27 Ağustos 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. İşte Control: AWE’nin ilk 15 dakikası:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K21’in Demo Sürümünün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Assassin’s Creed Kreatif Direktörü Ashraf Ismail Ubisoft’tan Kovuldu!