in , ,

Control Xbox Game Pass Servisine Eklenebilir!

Control Xbox Game Pass servisinin kütüphanesine eklenebilir! Xbox Game Pass’in resmi Twitter sayfasından paylaşılan bir gönderide yer alan gizemli bilgilere göre Control’ün kütüphaneye eklenme olasılığı oldukça yüksek. Detaylar haberimizde.

Control Xbox Game Pass

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Control, 2019 yılında çıkışını yaptı ve kısa sürede popülerlik yakaladı. Sitemizde yer alan inceleme yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Microsoft’un oyun sektöründeki büyük markası Xbox tarafından sunulan abonelik temelli oyun servisi Xbox Game Pass ilgi görmeye devam ediyor. Şirket, Xbox Game Pass ile daha da çok yakalanan ilgiyi kaybetmek istemiyor. Bunun üzerine daha da gidip sistemi daha da iyi ve popüler bir hale getirmek amaçlanıyor. Twitter üzerinden paylaşılan bir gönderiden çıkarılan anlama göre Control, yakın zamanda kütüphanede yerini alabilir.

Paylaşılan gönderide gelen bir mailin fotoğrafı yer alıyor. Mailin genel konusu EA Play’in Xbox Game Pass bünyesine dahil edilmesi hakkında. Bunun yanında Aralık ayında yeni bir oyunun ekleneceği belirtiliyor. Oyunun ismi sansürlenerek ”Redacted” yazan kırmızı bir şerit ile kapatılmış. Mailin devamında kırmızı ışıkla alakalı bir ifade yer alıyor. Redacted, evraklarda yer alan ve gizli kalması gereken bilgileri örtmek için kullanılan bir ifade ve Control oyunuyla bağlantılı. İşin içine bir de oyunun atmosferinde büyük rol oynayan kırmızı ışık girince gelecek oyunun Control olma ihtimali artış gösteriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  6 Soruda Google Stadia'yı İnceliyoruz (Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun Platformu Mu?)

Siz Control ve Xbox Game Pass servisine gelme ihtimali hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Toxic Oyun Toplulukları

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Fragmanı Paylaşıldı!