in , ,

Control’un Ultimate Edition Sürümü Duyuruldu!

Control‘ün yeni nesle hazırlık için tüm güncellemeleri ve genişleme paketlerini içeren yeni sürümü Control Ultimate Ediiton, Alan Wake ve Quantum Break gibi yapımlardan tanıdığımız geliştirici Remedy Entertainment ve yayıncı 505 Games tarafından duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayıncılığı üstlenilen Control, 27 Ağustos 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. TPS yani üçüncü şahıs bakış açısı ile oynanan aksiyon-macera oyunu Control, 2019’un Yaz ayını kapatan başarılı oyunlarından birisi oldu. Sitemizde bulunan Control incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Control İncelemesi

Control’ün yeni sürümü Ultimate Edition’da ilk genişleme paketi The Foundation ve yakın tarihte duyurulan Alan Wake‘i Control’e getirecek Control: AWE genişleme paketinin yanında oyuna şu ana kadar gelen tüm içerik güncellemelerini içerecek. Aynı zamanda Control Ultimate Edition’a sahip olan kullanıcılar yeni nesil konsollar geldiğinde ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilecekler.

Control Season Pass Sahiplerinden Tepki!

Control Ultimate Edition’ın yeni nesil için ücretsiz yükseltme seçeneği barındıracağı haberinden sonra oyuncular daha önceden Control’e sahip olanların veya Season Pass‘ten yararlanıp genişleme paketlerini de alan kullanıcıların yükseltme şansının olup olmayacağını merak etmeye başladı. Kötü haber geldi. Control Ultimate Edition’a sahip olmadan ücretsiz yükseltme fırsatına sahip olamayacaksınız. Bu haber üzerine Reddit gibi sosyal medya sitelerinde oyuncular tarafından tepkiler geldi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remedy'nin Yeni Oyunu Control İçin 4K Görseller Paylaşıldı!

Siz Control Ultimate Edition ve Season Pass sahiplerinin tepkileri hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Control Ultimate Edition, 27 Ağustos 2020‘de çıkışını yapacak. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İşte Control Ultimate Edition için yayınlanan fragman videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Only A Gamer Özel: Oyun Sektörüne Özel Türkiye’deki İlk İK Platformu Zindhu HR Başlıyor!

215₺’lık A Total War Saga: TROY Bugün Çıktı ve Çıkışına Özel 24 Saat Boyunca Ücretsiz!