in , ,

Corona Virüsü Bir Etkinliği Daha Ertelenmek Zorunda Bıraktı!

Sön dönemlerde oldukça popüler olan ve herkesin dilinde dolaşan Corona virüsü, hızla yayılmaya devam ediyor. Ülkemizin sınırlarında bulunan ülkelerde de görülmeye başlayan Corona, tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Corona virüsü sadece sağlığı değil, bir çok teknolojik, ekonomik yapıyı da bozmaya devam ediyor. San Fransisco‘da 16 Mart ile 20 Mart arasında gerçekleşmesi planlanan GDC(Oyun Geliştiricileri Konferansı) şu anlık iptal edildi ancak ertelendi demek daha doğru olabilir. Detaylar haberimizde.

Corona virüs (COVID-19), Aralık ayından bu yana 3 binden fazla insanın hayatını kaybetmesine neden oldu ve toplam 83 binin üzerinde kişi bu virüse yakalandı. Corona virüsü sadece sağlığı değil, tüm dünya düzenini de etkilemeye devam ediyor. Oyun, teknoloji, ekonomi gibi sektörleri oldukça ciddi bir şekilde etkileyen Corona virüsü, bundan önce Facebook tarafından gerçekleştirilecek F8 konferansını iptal ettirmişti. Şimdi ise San Francisco’da oyun geliştiricilerinin katıldığı GDC 2020 konferansı iptal edildi ancak ertelendi demek daha doğru olur. GDC 2020′nin uygun koşullar sağlanırsa Yaz dönemi yapılması planlanıyor.

Etkinlik için bilet alanların biletleri organizatör firma tarafından iade edileceği de açıklandı. GDC 2020 böylece E3 ve Gamescom gibi etkinliklerin gerçekleştirileceği dönemde yerini alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Figment Ücretsiz Oldu!

Siz Corona virüsü ve bu etkinliğin ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rockstar Games’ten Meraklandıran Gizemli Görseller Geldi!

Yeni Korku Oyunu Those Who Remain’in Çıkış Tarihi Duyuruldu!