in ,

Crash Team Racing: Nitro-Refueled’dan Yeni Haberler!

Crash Bandicoot N.Sane Triology başarısından kısa bir süre sonra Beenox hayranların da dört gözle beklediği Crash Team Racing: Nitro-Refueled’u duyurdu. PlayStation 1’in en gözde oyun serilerinden olan Crash Team Racing’in yeni remaster versiyonu hem Team Racing hem de Nitro Kart haritaları bulunduracak bünyesinde.

Geçtiğimiz günlerde yapılan Borderlands 3‘ün de duyurulduğu PAX East 2019 etkinliğinde, Beenox stüdyosunun başkan yardımcısı Thomas Wilson “Nitro-Fueled ismiyle orijinal deneyimi nasıl tamamlayabiliriz diye düşündük. Bunu ilk başlarda konuştuğumuz gibi oyuna yeni yollar eklemekle yaptık ve bu karar bize oldukça doğru geldi. Sonuçta yapmak istediğimiz hayranlara tam kapsamlı bir oyun yapmaktı.” açıklamasını yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Black Ops 4 Beta İncelemesi

Yani kısacası oyun bildiğimiz eski oyunun grafiklerini düzeltip önümüze koyulan herhangi bir remaster oyunundan farklı. Orijinalinin geliştirilip üzerine bolca içerik eklenen bir oyun olacak Crash Team Racing: Nitro-Refueled.

Çoğu oyuncunun Crash Bandicoot N.Sane Triology’de, yaşadığı zorluk burada da karşımızda olacak gibi. Oyunu PAX East 2019 etkinliğinde deneyenlerin çoğu oyundaki yapay zekanın oldukça gelişmiş olduğunu söylüyor. Ya da biz oyuncular küçüklüğümüzde Crash Bandicoot oyunlarını daha iyi oynuyorduk.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Take Two'ya Red Dead Redemption 2 İçin ''The Pinkertons'' Davası!

Crash Team Racing: Nitro-Refueled 21 Haziran 2019 tarihinde Playstation 4, Nintendo Switch ve Xbox One platformlarında yerini alacak.

Sadece yeni haritaların değil, yeni oyun modlarının da eklendiği, çocukluğumuzun oyununun yenilenmiş hali Crash Team Racing: Nitro-Refueled’un ayrıntılı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Barcelona’ya Sponsor Olan Türk Firması Şimdi LEC’ye Sponsor Oldu!

VFŞL Yarı Finalistleri Belli Oldu!