in , ,

Crysis Remastered’ın Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Crytek tarafından geliştirilen ve Electronic Arts‘ın yayıncılığını üstlendiği popüler FPS serisi Crysis’in alınan karar üzerine Remastered versiyonunun geliştirildiği açıklanmıştı. Crysis Remastered, yeni bir platforma da çıkışını yapacak. Crysis Remastered Nintendo Switch‘e de çıkıyor! Çıkış tarihi ve detaylar haberimizde.

Crysis Remastered için belirlenen bir çıkış tarihi vardı ancak işler beklenildiği gibi gitmedi ve sızdırılan oynanış fragmanına gelen yoğun tepkiler üzerine Crytek, oyunun ertelendiği haberini resmi Crysis Twitter sayfası üzerinden duyurdu ve yeni çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi henüz verilmedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Super Mario Odyssey'in Switch'te Kapladığı Alan NBA 2K18'in Kayıt Dosyası Kadar!

Yeni çıkış tarihi bilinmese de Crysis Remastered’ın yeni bir platforma geleceği açıklandı ve bu platformun Nintendo Switch olacağı belli oldu. Aynı zamanda paylaşılan yeni gönderi ile birlikte oyunun Switch’e çıkacağı özel tarih de belli oldu.

Crysis Remastered Nintendo Switch platformuna 23 Temmuz 2020 tarihinde çıkışını yapacak. Diğer platformlar için çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Yeni bilgiler geldikçe sitemizden güncel olarak takip edebilmek mümkün olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: WWII Sunumundan İlk Bilgiler!

Siz Crytek tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Crysis serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Crysis Remastered’ı çıkınca oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Far Cry 6’nın Kapak Fotoğrafı ve Bilgileri Ortaya Çıktı!

EA Sports UFC 4 Duyuruldu!