in , ,

Crytek Artık Oyunlarını Kinguin Üzerinden Satacak!

Hunt: Showdown, Crysis, Far Cry gibi oyunların yaratıcısı; Cevat, Faruk ve Avni Yerli kardeşlerinin kurduğu şirket olan Crytek, Kinguin ile anlaşma imzaladı. Kinguin, yaptığı açıklamada Crytek ile işbirliği yaptığını ve Crytek’in artık oyunlarını Kinguin üzerinden doğrudan satacağını duyurdu.

Açıklamaya göre, Crytek artık oyunlarını Kinguin üzerinden de doğrudan satacak ve buradaki oyunların fiyatlarını kendi belirleyecek. Şu anda Hunt: Showdown ve Ryse: Son of Rome oyunlarını Kinguin üzerinden satışa sunan Crytek, ileride diğer çıkacak oyunlarını da buraya ekleyecek. Fiyatlar döviz kuru dolayısıyla TL cinsinde Steam’e oranla çok fazla ancak ileriki zamanda TR’ye de özel fiyatlar sunulacağını umuyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Türk Yapımı Korku Oyunu Conarium PS4 ve XBOX ONE İçin Geliyor!

Kinguin’in Kurucusu ve CEO’su Viktor Wanli Crytek’le olan işbirliğini şöyle değerlendirdi, “Kinguin’de daima oyun geliştiricilerinin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefledik. Crytek gibi saygın bir stüdyonun da Kinguin’e katılması bu amacımızı gerçekleştirdiğimizin bir simgesi. Bu şartların diğer büyük geliştiriciler için de uygun olduğunun bir işareti. Kinguin’in kapılarının bizimle çalışmak isteyen tüm geliştiricilere açık olduğunu belirtmek istiyorum.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  105 ₺'lik Total War: Shogun 2 Steam'de Ücretsiz Oldu!

İçerisinde Crytek’in geliştirdiği oyunların da yer aldığı 30 binden fazla oyun, yazılım ve oyuniçi eşyaya avantajlı fiyatlarla sahip olmak için https://www.kinguin.net/ adresini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.11 Güncelleme Notları | Türkçe

Hunt: Showdown’a Türkçe Dil Desteği Gelecek!