in ,

Crytek, Hunt: Showdown’ı Erken Erişime Açtı!

Bekleyiş sona erdi. Crytek, Hunt Showdown’ın tam da şu anda Steam Erken Erişim’de olduğunu duyurdu. Oyunun Erken Erişim fiyatı 69 TL olarak belirlendi. Oyunun yapımcısı Fatih Bayram, Erken Erişim vesilesi ile Kapalı Beta’ya katılan tüm oyunculara teşekkürlerini iletmek istiyor.

Fatih Bayram:

“Kapalı Beta, oyunun geliştirilmesi sırasında bizim için çok önemliydi ve kendini böylesine adamış bir topluluğa sahip olduğumuz için çok minnettarız.”

Oyunun Sanat Yönetmeni Magnus Larbrant: 

“Erken Erişim, ekibimiz için çok önemli bir konumda. Nihayetinde Hunt: Showdown’ı bu vahşi oyun dünyasına salacağımız için de çok heyecanlıyız. Hunt: Showdown ile aynı zamanda birer oyuncu da olarak, hep oynamak istediğimiz o oyunu geliştirdik. İnsanı ekrana kilitleyen, karanlık, korkunç, her şeyiyle yoğun ve adrenalin dolu bir tecrübe… Şu ana kadar oyunun temellerini oluşturduk. Şimdi de topluluğumuzun desteği ve geri dönütleri sayesinde bu deneyimi birlikte taçlandıracağız.”

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Horror Girl Puzzle Ücretsiz Oldu!

Hunt: Showdown Hakkında

Hunt: Showdown, Crysis tarafından geliştirilen ve içerisinde bolca PvE bulunduran FPS bir av oyunudur. Eşleştirmeli (LoL gibi) bir oyun formatı olan Hunt: Showdown, survival (hayatta kalma) oyunları sevenleri kendine çekiyor. Hunt, PvP ve PvE içerikleri birleştirerek bizlere çok yoğun bir oynayış sunuyor. Her oyunun başında, 5 oyuncuya kadar olan 2 takım, yaratıkların izini sürüp onları avlamak için yola koyuluyor. Bu yaratıklardan birini bulup avladıkları zaman, bir ganimet kazıyorlar -Ve haritadaki diğer tüm avcıların da hedefi oluyorlar. Ne kadar risk o kadar ekmek.- ama tek bir hata bile ellerindeki her şeyden olmalarına neden olabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone FreeZone ve Riot Games Güçlerini Birleştirdi!

Burada da oyuna ait oynanış videosunu izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metal Gear Survive (Beta)

Brawlhalla İncelemesi