in ,

Crytek, Yeni Oyunu Hunt: Showdown İçin Fragman Yayınladı!

Genellikle zorlu günler geçirdiğine dair haberlerini yaptığımız ve bazı ofislerini kapatmak zorunda kalan Crytek firması, ayağa kalkmak için büyük bir çaba sarf ediyor gibi duruyor.

Mali durumu düzeltmek amacıyla birkaç oyun geliştireceğini açıklayan şirket geçtiğimiz günlerde bir oyunu için fragman yayınladı. Hunt: Showdown adına sahip olan oyunun korku-gerilim temasında olacağı düşünülüyor. Crytek bundan birkaç yıl önce Hunt: Horrors of the Gilded Age adında bir ücretsiz, co-op bir korku oyunu üzerinde çalışıyordu. Bu oyunun da önceki oyuna benzer bir yapıda olacağı düşünülüyor. Henüz oyun hakkında pek bir bilgi verilmedi.

Fragmanda da görüldüğü üzere 2 adet karakter olacağı ve bundan yola çıkarak co-op modu ile geleceği düşünülüyor. Ayrıca video içine dikkatli olarak bakarsak arkaplanda bir örümcek olduğu gözüküyor. Bu da oyunda yaratıklara karşı savaşma gibi bir mücadele kısmı olacağı izlenimini veriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hunt: Showdown Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu!

Videodaki yazıları Türkçeye çevirdiğimizde ise ortaya “2 avcı, her şeylerini riske attığı zaman ve şeytan görünmeden beklerken; avcılar, av olur.” şeklinde bir yazı çıkıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Frito Lay, Hediye Kodlarla Oyunculara Göz Kırpıyor!

Bakalım fragmanı izlediğinizde sizin düşünceleriniz neler olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PES 2018 İçin Çıkış Tarihi ve Trailer Yayınlandı!

PAYDAY’in Mobil Verisyonu İçin Bir Fragman Yayınlandı!