in , ,

Crytek’ten Crysis Hakkında Gizemli Paylaşım! Yeni Crysis mi Geliyor?

Crytek video oyun geliştirici şirketi tarafından geliştirilen ve yayıncılığını dünya devi video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Electronic Arts’ın üstlendiği efsane bilim kurgu türünde askeri fps oyunu olan serisi Crysis hakkında Crytek gizemli bir paylaşım  yaptı. Yeni bir Crysis oyunu mu geliyor? Detaylar haberimizde.

İlk oyunu 2007 yılında piyasaya çıkan Crysis, 2007-2013 yılları arasında askeri-fps türünde büyük bir ses getirmeyi başarmıştı. Bünyesinde Türkçe Düblaj seçeneğini de barındıran seriden 2013 yılından itibaren ses yoktu. Crytek tarafından oluşturulan resmi Crysis resmi Twitter adresi uzun süreden beri aktif değildi ancak yeni bir gönderi paylaşılarak oyuncularda merak uyandırdı.

Gönderide Türkçesi ”Veri alınıyor” olan bir cümle yer alıyor. Receiving Data, Crysis serisinden tanıdığımız bir cümle kalıbı. Bu cümle ile Crytek bize Crysis serisi hakkında bir mesaj vermeye çalışıyor gibi görünüyor. Oyuncuların aklında iki farklı teori var. Birisi Crysis 4‘ün yapılmaya başlandığı ve duyurusunun yapılacağı; diğeri ise Crysis’ın ilk oyununa Cry Engine’in yeni sürümüyle Remake ya da Remastered sürümünün yapılacağı. Crytek tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak Crysis, uzun süreden sonra tekrar gündeme oturmayı başardı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Crysis Remastered Birçok Platformda Yayında!

Siz bu gizemli paylaşım ve Crysis serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ESRB’den Loot Box İçeren Oyunların Derecelendirmesine Uyarı Yazısı!

Lionsgate YouTube’da Canlı Film İzleme Etkinliği Düzenleyecek!