in , ,

Cuphead 2 Hafta İçinde 1 Milyon Kopya Satmayı Başardı!

2010 yılında StudioMDHR adıyla 2 kardeşin geliştirmeye başladığı ve 2017 yılında yayınlanan Cuphead, çıkışı üzerinden daha 2 hafta geçmesine rağmen 1 milyon kopya satmayı başardı.

Birbirinden zorlu bossları, oynanışı ile dünyanın en zor oyunlarından biri olarak da görülen Cuphead, 1930’ların çizgi film tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Oyunun yapımcıları, Cuphead’i yaratırken Betty Boop, Popeye gibi çizgi filmlerin tasarımından esinlenildiğini açıkladı. Ayrıca websitesinden 1 milyon kopya satmasına yönelik bir teşekkür açıklaması da yayınlayan StuidoMDHR: Uzunca bir süre yorulmadan oyunu geliştirdiğimiz ve bunun sonucunda dünyanın her yerine oyuncuların oyunumuzu büyük bir beğeniyle oynadığını gördüğümüz için çok mutluyuz. Cuphead çıkalı sadece 2 hafta olmasına rağmen, hayal dahi edemeyeceğimiz bir fan kitlesine ulaştı. Bugün sizlere bu destekleriniz için teşekkür etmek istiyoruz. diye açıklama yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Horizon: Forbidden West PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

Eğer oyunu hala oynamayan oyuncular varsa kesinlikle oynamalarını öneririz. 2D bir tasarım ile boss savaşlarına odaklanan, yüksek konsantrasyon gerektiren bu yapım Co-op türü ile de oynanabiliyor. Cuphead şu anda PC ve Xbox One için çıkış yapmış durumda. PC üzerinde 575,000 adet satış yaparak şu anda en çok satışı yapılan yer konumunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

World of Warplanes Hızla Yükseliyor

Khedira’dan FİFA 18’e Sitem