in , ,

Cyberpunk 2077 Bir Kez Daha Ertelenmeyecek!

CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan merakla beklenen Cyberpunk 2077 hakkında gelişmeler gelmeye devam ediyor Duyurulan ilk çıkış tarihinden itibaren 2 kez ertelenen Cyberpunk 2077, gelen bilgilere göre bir kez daha ertelenmeyecek. Detaylar haberimizde.

The Witcher video oyun serisi ile tanınan CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Cyberpunk 2077, ilk olarak 17 Eylül tarihine ve ardından Covid-19 nedeniyle 19 Kasım’a ertelenmişti. Bu ertelenme haberleri oyuncuları üzüp gerse de yapılan yeni açıklamaya göre bir kez daha ertelenme söz konusu olmayacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Emeklilik yaşı 25'e indi!

CD Projekt RED başkanı Adam Kicinski tarafından yapılan açıklamaya göre her şey yolunda ilerlemekte ve şirket, oyunun 19 Kasım’da satışa çıkacağına inanıyorlar. Ayrıca CFO Piotr Nielubowicz, oyunun yapımında son düzlüklere girildiğini belirtti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Observer İncelemesi

Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun yeni nesil için ücretsiz yükseltme alacağı düşünülüyor. Oyunun lansmanı Kasım ayında gerçekleştirilecek ve zaman yaklaştıkça yeni detaylar gelmeye devam edecek.

Siz Cyberpunk 2077 hakkında ne düşünüyorsunuz? Çıkınca oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelmiş Geçmiş En İyi Yüzüklerin Efendisi Oyunları

Yeni POSTAL Oyunu POSTAL: Brain Damaged Duyuruldu!