in , ,

Cyberpunk 2077 Dinamik Hava Koşullarına Sahip Olacak!

CD Projekt Red’in The Witcher serisinden sonraki en beklenilen ve hype yapılan oyunu olan Cyberpunk 2077 hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu bilgilerin en sonuncusu ise oyunun dinamik hava koşullarına sahip olacağı duyurusu.

CDPR yazarlarından biri olan Stanislaw Swiecicki, İtalyan bir oyun haber sitesi olan Multiplayer‘a verdiği bilgide Cyberpunk 2077 içinde değişken hava koşulları olacağını duyurdu. Stanislaw, “İlk andan itibaren sizleri oyunun bir bütünleşik parçası gibi hissettirmek istedik. Tüm şehirlerde olduğu gibi, Cyberpunk 2077’de de gece gündüz olayları olacak. Gündüz vaktinde de karanlık ve distopik bir geleceğin nasıl göründüğünü sizlere göstermek istiyoruz.” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CD Projekt Red, The Witcher 3'ün Geliştirilme Aşamasından Derlediği Komik Bir Video Yayınladı

The Witcher serisiyle zaten kendini çok iyi bir şekilde kanıtlayan CDPR, Cyberpunk 2077 ile de çok iyi adımlar atarak ilerliyor. Büyük bir heyecanla beklediğimiz bu oyunun daha fazla detayı, bilgileri geldikçe an be an sitemizde haberlerini paylaşıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Android Beta’sını Destekleyen Tüm Cihazlar

Forza Horizon 4 İçin Planlanan Türkçe Dublaj İptal Edildi