in , ,

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Fragmanı Paylaşıldı!

Cyberpunk 2077 fotoğraf modu için bir fragman paylaşıldı! CD Projekt RED‘in merakla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077‘nin çıkışına az bir süre kaldı. Çıkışa az kala oyunda yer alacak fotoğraf modunu tanıtan bir fragman geldi. Detaylar haberimizde.

Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu

Ertelenme haberleri ile gündemden düşmeyen CD Projekt RED’in geliştirdiği Cyberpunk 2077’nin çıkışına oldukça az bir süre kaldı. Bu süreç içerisinde oyunla alakalı yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. Belki de 2020 yılı içerisinde çıkacak oyunlardan en çok bekleneni olan Cyberpunk 2077’de yer alacak fotoğraf modunu tanıtan yeni bir fragman paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CD Projeckt Red, Cyberpunk 2077'nin Oynanış Videosunu Yayınladı!

Cyberpunk 2077’de yer alacak fotoğraf modu ile oyuncular içlerindeki yaratıcılıkları kullanarak harika fotoğraflar çekebilecek. Oyun istendiği zaman durdurulabilecek, farklı efektler ve çıkartmalar gibi ekstra araç kullanılabilecek. Bunların dışında pozlama gibi detaylar da istendiği gibi ayarlanabilecek.

Cyberpunk 2077 yeni bir ertelenme durumu söz konusu olmazsa 10 Aralık 2020’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkışını yapacak. Oyun yeni nesil konsollarda geriye uyumluluk ile çalışacak. Yeni nesil sürümü için 2021 yılı hedef gösteriliyor. Yani 2021 yılında oyunun yeni nesil için özel olarak geliştirilen versiyonuna erişim sağlanabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  50 TL Değerindeki Spec Ops: The Line Ücretsiz Oldu!

Siz Cyberpunk 2077 ve oyunda yer alacak fotoğraf modu hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz. İşte Cyberpunk 2077 için paylaşılan fotoğraf modu fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Control Xbox Game Pass

Control Xbox Game Pass Servisine Eklenebilir!

Kratos Fortnite

God of War’un Ana Karakteri Kratos Fortnite’a Geliyor!