in , ,

VAY BEVAY BE

Cyberpunk 2077, Gamescom 2020’de 5 Adet Ödül Aldı!

CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan merakla beklenen Cyberpunk 2077, düzenlenen Gamescom: Best of Show ödül etkinliğinde 5 adet farklı türden ödül alarak çıkış yapmadan büyük bir başarıya imza attı. Detaylar haberimizde.

Her yıl düzenlenen Gamescom ödülleri bu yılda her zamanki gibi sahiplerini buldu. Düzenlenen ödül etkinliğinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yapım henüz çıkışını yapmamış Cyberpunk 2077 oldu. CD Projekt RED’in şüphesiz en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077, etkinlikte 5 farklı türden ödül kazandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bloody’den Z raporu: “RGB Yılı” 2018’den Yeniliklerle Dolu 2019’a Heyecanlı Geçiş!

Cyberpunk 2077, ”En iyi Rol Yapma Oyunu”, ”Gamescom’un En İyisi”, ”En Çok İstenen”, En İyi Sony PlayStation Oyunu” ve ”En İyi PC Oyunu” ödüllerini alarak 5 farklı türden ödül kazanan tek oyun olarak etkinliğe damga vurdu.

Cyberpunk 2077 dışında ödül alan oyunları buraya tıklayarak Gamescom’un resmi web sitesi üzerinden paylaşılan gönderiden göz atabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077 Windows 8'de Çalışmayacak!

Cyberpunk 2077, 19 Kasım 2020‘de PlayStaton 4, Xbox One, Stadia ve PC platformları için çıkışını yapacak. Oyunun yeni nesil için ücretsiz yükseltme seçeneğine sahip olması bekleniyor.

Siz Cyberpunk 2077 ve aldığı ödüller hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelmiş Geçmiş En Zor 10 Bulmaca Oyunu!

Call of Duty: Black Ops Cold War Beta Tarihi Belli Oldu!