in , ,

Cyberpunk 2077 İçin Corona Virüsü Açıklaması!

The Witcher serisi ve oyuncu dostu politikaları ile gönüllerde taht kurmayı başarmış CD Projekt RED‘in merakla beklenen ve büyük bir hype yaratan yeni oyunu Cyberpunk 2077, çıkış tarihinin ertelenmesi üzerine oyuncuları üzse de beklenti hala yüksek. Son zamanlarda gündemde olan Corona virüsü nedeniyle Cyberpunk 2077 hakkında önemli bir açıklama yapıldı. Detaylar haberimizde.

Wuhan virüsü olarak da bilinen Covid-19 Corona virüsü tüm dünyayı büyük ölçüde etkilemiş durumda ve tabii ki de kaçınılmaz olarak oyun sektörüne de büyük zararlar veriyor. Çoğu oyuncu oyunların ve konsolların erteleneceği korkusu ile yaşıyor. Önemli etkinliklerin ertelenmesi de oyuncuları üzüyor. Merakla beklenen Cyberpunk 2077’nin geliştirici şirketi CD Projekt RED tarafından bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada CD Projekt RED, çalışanlarının sağlığına büyük önem verdiği ve Covid-19 Corona virüsü için gerekli önlemlerin alındığını ve çalışanların evden çalışma sistemine geçeceğini belirtiyor. Merak edilen o sorunun cevabı da belli oldu. Cyberpunk 2077 ertelenecek mi? Açıklamaya göre Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi değişmeyecek ve 17 Eylül 2020‘de çıkış yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty: Warzone’a Tek Kişilik Mod Eklendi!

Yeni DOOM Eternal 20 Mart’ta Playstore’da