in , ,

Cyberpunk 2077’den 48 Dakikalık Oynanış Videosu!

Witcher serisinden tanıdığımız CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve E3 2018‘de Microsoft konferansında tanıtılan Cyberpunk 2077 için tam olarak 48 dakikalık uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

E3 2018‘in bomba etkisi yaratan oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, gösterilen fragman ile bizleri büyülemişti. Büyük bir hype ile beklediğimiz oyundan bizlere daha fazla şey gösterilmesini umarken, sadece kısa bir fragmanın gösterilmesi bizi üzen tek şey oldu diyebiliriz. Oyun için beklediğimiz oynanış videosu, uzun mu uzun bir şekilde nihayet çıktı. 48 dakikalık bu oynanış videosu bizi oyunun atmosferinin içine güzelce sokmayı başarıyor. Dünya mükemmel bir şekilde tasarlanmış; karakterlerin yüz animasyonları, grafikler, dokular her şey mükemmel gözüküyor. FPS bakış açısıyla oynanan oyunumuz bizlere birinci kişi bakış açısından bu macerayı tam anlamıyla yaşatacak gibi. Oyundaki aksiyon türü Deus Ex serisini oldukça andırıyor. Oynanış videosunun başında karakterimizi oluşturuyoruz ve maceraya dalıyoruz. Araç kullanımı, bazı mekanikler, çevre ve bölüm tasarımı gibi birçok özelliğini öğrenmemizi sağlayan bu oynanış videosu bizleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı bile. Renk paletinin farklı olduğunu da söylemem lazım. Cyberpunk bir dünya düşününce daha renkli, neon ışıklarla donatılmış rengarenk bir evren beklerken düşündüğümüzden daha karanlık, suç oranlarının aşırı yüksek olduğu bir dünya karşılıyor bizleri. Son olarak bu oynanış videosunun oyunun tam sürümünü temsil etmediğini söylemem gerekiyor. Zaten videonun üst kısmında böyle bir yazı bulunmakta yani bu demek oluyor ki gördüğünüz buglar sizi aldatmasın. Oyun tam sürümü ile bomba gibi gelecek inşallah. 🙂

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077 Fotoğraf Modu Fragmanı Paylaşıldı!

Sizleri bir an önce fragman ile baş başa bırakmak istiyorum. Siz Cyberpunk 2077 için ne düşünüyorsunuz? Sizce güzel bir oyun olacak mı? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Buyrunuz efendim, işte Cyberpunk 2077’nin 48 dakikalık oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amerika’da Bir Espor Turnuvasına Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Riot’tan Kan Bağışı Kampanyası: #MyFirstBlood