in , ,

ÜzgünÜzgün

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi!

Polonya merkezli video oyun geliştirici şirketi CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve büyük bir hype ile beklenen Cyberpunk 2077‘nin 16 Nisan 2020 olarak planlanan çıkış tarihi CD Projekt RED tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklama ile ertelendi. Detaylar haberimizde.

The Witcher 3 ile rekorlara ve büyük başarıla imza atan CD Projekt RED, yeni oyunu Cyberpunk 2077 ile oldukça büyük bir hype yaratmıştı. Geçtiğimiz E3’te oyuna aktör olarak Keanu Reeves‘in de eklendiğini öğrendiğimiz ve ayrıca çıkış tarihini öğrendiğimiz Cyberpunk 2077’nin ilk olarak planlanan ve duyurulan çıkış tarihi 16 Nisan 2020’ydi. CD Projek RED’in Twitter adresi üzerinden yaptığı açıklama ile kötü haberi öğrendik. Oyunun çıkış tarihi ertelendi.

Açıklamadaki bilgilere göre CD Projekt RED, oyunu tamamlamış ve oynanabilir seviyeye getirmiş ancak  oyunu daha da oynanabilir yapmak, oynanış testleri ve düzeltmeler yapılabilmesi için daha çok zamana ihtiyaçları varmış. Night City, hikayeleri, içeriği ve ziyaret edilecek yerleri açısından büyük bir şehir ve tamamiyle testleri tamamlamak için ekstra ay gerekmekte. CD Projekt RED‘in yeni açıkladığı tarih ise 17 Eylül 2020.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mobil Platform İçin Bir WWE Oyunu Geliyor!

Cyberpunk 2077, şu anki güncel duruma göre 17 Eylül 2020’de piyasaya PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Thronebreaker: The Witcher Tales İçin Yeni Bir Video!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Game Pass’e PC İçin Bu Ay 3 Yeni Oyun Ekleniyor!

Cyberpunk 2077’nin Multiplayer Modu 2021 Yılına Yetişemeyecek!