in , ,

Cyberpunk 2077’nin Fragmanı Yayınlandı!

Witcher serisiyle ve oyuncu dostu hareketleriyle kendisini biz oyunculara tanıtan ve sevdiren Polonyalı video oyun geliştirici şirketi CD Projekt RED tarafından geliştirilmiş, uzun süreden beri yeni bir fragman veya oynanış videosu beklenen Cyberpunk 2077’yi fragmanıyla birlikte Microsoft E3 2018 konferansında tanıtıldı. E3 2018 konferansında açık ara farkla Sony ve Microsoft konferansları diğer konferanslardan daha öndeydi. Sony’de mükemmel exclusive oyunlar görürken, Microsoft konferansında 50 adet farklı türlerde oyunlar gördük ve Microsoft konferansında bomba etkisi yaratacak önemli bir oyun bizleri karşıladı, Cyberpunk 2077.

2077 yılında Cyberpunk bir dünyadayız. Amerika’nın Night City adlı bir bölgesinde geçiyor oyunumuz. Fragman mükemmel bir parça Hyper-Spoiler’la birlikte akıp gidiyor. Fragman sayesinde CD Projekt RED’in bizim için nasıl bir dünya yaratmaya çalıştığını görüyoruz. Robot basketçiler, yoksulluk içinde geçinip giden Night City’deki fahişeler, sokakta dövülen adamlar, parti veren iş adamları, uçan arabalar ve daha fazlası fragmanda bizlere gösteriliyor ancak tek eksik bir şey var. Oynanış yok. Cyberpunk 2077 için bu kadar heyecanlanmışken bir oynanış videosu görmemek beni üzdü açıkçası ama fragman gerçekten müziğin de desteğiyle bizlere çok iyi şekilde sunulmuş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  XBox Live Gold Aralık 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
GİZLİ WITCHER 3 KODLARI

Evet bunu ben de sonradan öğrendim. Microsoft E3 2018 konferansında oyunun fragmanına geçmeden önce, çeşitli kodların yazılı olduğu bir ekran bizlere gösterdi. Bütün konferans salonu bu görüntüyle aydınlandı. Bizler bunun sadece görsel bir şölen olduğunu ve daha farklı bir giriş yapılmak istendiğini sandık ancak durum sanıldığı gibi değilmiş. Hacker ekranı gibi gözüken bu ekranda, gizli witcher 3 ve ek paketlerinin kodları bulunuyormuş. Bunu twitterda ”nommin” adlı bir kullanıcı paylaşmış, ben de buradan öğrendim. Adamlar oyuncu dostu bir politika ile ilerliyorlar ve oyuncuların sevgisini kazanıyorlar bir de Cyberpunk 2077 gösteriminde bunu yaptılar adamlar daha ne yapsın. Oyun 2019 ya da 2020 yıllarında PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında çıkışını yapacak. Adamsın CD Projek RED 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RESIDENT EVIL 2 REMAKE RESMİ OLARAK DUYURULDU!

Metro: Exodus’tan 17 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu!