in , ,

Cyberpunk 2077’nin Multiplayer Modu 2021 Yılına Yetişemeyecek!

Polonya merkezli video oyun geliştirici CD Projekt RED‘in merakla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077‘nin 16 Nisan 2020 olarak planlanan çıkış tarihi 17 Eylül 2020 olarak değiştirilmişti. Bunun üzerine bir kötü haber daha geldi. Michał Nowakowski‘nin açıklamalarına göre Cyberpunk 2077 için planlanan multiplayer modu 2021 yılı için yetişemeyecek.

Cyberpunk 2077’nin ertelenme haberi çoğu oyuncuyu üzmüştü. CD Projekt RED, oyunun tamamlanmış ve oynanabilir olduğunu ancak Night City‘nin oldukça karmaşık ve oldukça büyük yapısının en iyi şekilde test edilmesi için daha fazla aya sahip olmaları gerektiğini açıklamıştı. Bu haberden sonra da bir açıklama daha geldi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost Recon Breakpoint Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Bir yatırımcının geliştirici ekipten Michal Nowakowski ile yaptığı görüşmede yapılan açıklamaya göre Cyberpunk 2077’nin multiplayer modu 2021 için yetişemeyecek. Nowakowski, multiplayer modunun çıkış tarihine 2021 için ‘‘Pek mümkün görünmüyor” şeklinde cevap verdi. Yaklaşık yarım saatlik bu görüşme halka açık bir şekilde yayınlandı. Görüşmeyi dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ertelendi!

Siz Cyberpunk 2077’nin hem single hem de multiplayer ertelenme haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hype seviyeniz nasıl? Değerli görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Ertelendi!

Horizon: Zero Dawn Pc’ye Geliyor!