in , ,

Cyberpunk 2077’ye Çıkışından Önce 43 GB’lık Dev Güncelleme!

Cyberpunk 2077 çıkışını henüz yapmadan 43 GB‘lık dev bir güncelleme aldı! CD Projekt RED‘in büyük bir merak ile beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077 için ağızları açık bırakan bir haber geldi. Oyunu erken edinen bir YouTuber, oyunun çıkışından önce 43 GB’lık bir güncelleme aldığını paylaştı. Detaylar haberimizde.

cyberpunk 2077 güncelleme

The Witcher serisi ile oyun sektöründe ismini duyurmuş başarılı Polonyalı video oyun geliştirici şirketi CD Projekt RED‘in yeni oyunu merakla bekleniyor. Yeni oyun Cyberpunk 2077‘nin çıkmasına 1 haftadan daha kısa bir süre kaldı. Bu süreçte oyun hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fotoğraf modu fragmanı paylaşılmıştı. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni haberimiz ise oyunun bir güncellemesiyle alakalı. Oyunun kutulu sürümünü erken edinen DreamCastGuy adlı bir YouTuber, Twitter hesabından oyuna 43 GB’lık bir güncelleme geldiğini paylaştı. YouTuber, gönderisinde bunun ilk gün güncellemesi olarak tanıtsa da CD Projekt RED tarafından düzeltme geldi. Şirketten Fabian Mario Döhla, bunun bir çıkış güncellemesi olmadığını belirtti. Cyberpunk 2077’ye çıkışından önce gelen bu 43 GB’lık güncelleme içerisinde bir çok iyileştirmenin ve konsollar için ekstra geliştirmeler olduğu söylenmekte.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ertelendi!

Cyberpunk 2077, yeni bir ertelenme söz konusu olmadığı sürece 10 Aralık 2020‘de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için çıkışını yapacak. Oyun yeni nesil konsollarda geriye uyumluluk ile çalışacak. Oyunun yeni nesil için geliştirilen sürümünün ise 2021 yılında çıkması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam, Bitcoin İle Ödeme Yöntemini Kaldırdı!

Siz Cyberpunk 2077 güncelleme haberi hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neil Druckmann Terfi

Neil Druckmann Terfi Alarak Naughty Dog Eş Başkanı Oldu!

The Witcher Enhanced Edition Ücretsiz

Ücretsiz Oyun: The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz Oldu!