in , ,

WTFWTF HARİKAHARİKA

Cyberpunk 2077’yi GOG’dan Alırsanız Paranın %100’ü Şirkete Gidecek!

Cyberpunk 2077 GOG platformundan satın alınırsa paranın %100’ü geliştirici CD Projekt RED’e gidecek! CD Projekt RED‘in büyük bir merak ile beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077‘nin çıkışına az bir süre kala yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda GOG platformundan yapılan satın alımlarda paranın %100‘ünün şirkete gideceği belirtildi. Detaylar haberimizde.

Cyberpunk 2077 GOG

Efsane The Witcher serisi ile popülerlik kazanmış CD Projekt RED’in yeni oyunu Cyberpunk 2077’nin çıkışına çok az bir süre kaldı. Oyunun çıkışına az bir süre kala Twitter üzerinden yeni paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderide platform önerisi sunuldu.

Paylaşılan gönderide oyunculara ufak bir hatırlatma yapıldı. Oyunun GOG platformu üzerinden satın alırsanız paranın %100’ünün CD Projekt ekibine gideceği belirtildi. GOG isimli video oyun satış platformu CD Projekt ekibine ait. Bu platform oyunun geliştiricilerine ait olduğu için yapmış olduğunuz satın alımlarda paranın hepsi şirkete gidiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Cyberpunk 2077'de Çocuklara Saldırılamayacak!

Normal şartlar altında diğer satış platformları 70/30 şeklinde bir pay bölümü uygulamakta. Eğer bir oyun bir platformda satışa sunulacaksa satış platformunun sahibi geliştirici şirketten işlem için pay alıyor. GOG direkt olarak CD Projekt’e ait olduğu için paranızın hepsi geliştirici ekibe gitmiş oluyor. Cyberpunk 2077’nin GOG sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 İçin Bir Açıklama Yaptı!

Cyberpunk 2077 10 Aralık 2020’de çıkışını yapacak. Oyun 7 Aralık 2020 tarihinde ön indirmeler bölgelere göre çeşitli saatlerde açılacak. Oyun yeni nesil konsollarda da geriye uyumluluk kullanılarak oynanabilecek. Oyunun yeni nesil sürümünün 2021 yılı içerisinde çıkış yapması planlanıyor.

Siz Cyberpunk 2077 GOG haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

activision netflix

Activision Blizzard’dan Netflix’e Dava!

Twitch blind playtrough

Twitch ”Blind Playtrough” Etiketini Kaldırdı!