in ,

Dark Passage’nin Genç Yıldızı Avrupa’da Neler Yapıyor?

Geçen yaz mevsiminde 19’da 12 yapan ve lige kötü başlamasına rağmen genç ve potansiyeli olan oyuncular transfer eden Dark Passage, yaptığı takım yapılandırması ile sezonu 5. kapatmayı başardı. Ligi 5. kapatarak PlayOff‘lara gitmeye hak kazanıp çeyrek finalde HWA Gaming‘i mağlup etse de yarı finalde Royal Bandits’e takılan Dark Passage, 3-0‘lık net bir yenilgi ile TBF‘ye veda etti.

Peki bu transferler kim?

Başta Humanoid olmak üzere Krei ve Luger Dark Passage‘nin en başından beri ihtiyacı olan oyuncular olduğu fark edildi. Yönetimin bütçeyi kısık tutarak takıma kattığı oyuncular ile çok uzun bir süre mağlubiyet serisi tutturan takım yönetimi,yeni transferleri olan 2018’in yıldızı sayılabilecek bu 3 isim ile adeta şaha kalktı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yepyeni bir analiz masası "Espor Arena"!

Kısaca Humanoid

Çek asıllı Marek “Humanoid” Brázda, 19 yaşında olmasına rağmen şu an profesyonel kariyerinde 7 farklı takımda forma şansı buldu. Bu takımlar eSuba, Fraternitas, MAD Lions, Millenium, Dark Passage, İlluminar Gaming ve şu an bulunduğu Splyce espor. Humanoid 2018 VFŞL‘de yıldızı parlayıp Avrupa‘ya giden bir diğer oyuncudur.

Humanoid Splyce

Splyce senelerdir Avrupa‘da orta sıralara oynayan bir takımdı, zira bu senede çok bir değişiklik olmadı hedefleri olan PlayOff‘lara 5. olarak katılmaya hak kazandılar. Humanoid VFŞL‘de sürdürdüğü performanstan ödün vermeyerek LEC’de(Avrupa Ligi) de aynı performansa yakın bir performans sergilemeyi başarıyor. Abbedagge‘nin aksine Avrupa’da Splyce için ortalama bir transfer olduğu düşünülüyor. En çok eleştirildiği yön ise şampiyon havuzunun dar olması. Gelecek sene Splyce takımında kalma ihtimali yüksek olan Humanoid geleceğine nasıl yön verecek merakla bekliyoruz. [LEC(Avrupa), TCL(Türkiye) liginden daha zor olmasından dolayı verilen istatistikler sizi yanıltmasın]

Humanoid Dark Passage Performansı:

Humanoid Splyce Performansı:

Tabloda Kullanılan Birimler:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Çaylak, Caps’in Yerini Doldurabildi Mi?

Mount & Blade II: Bannerlord, Kapalı Beta Olarak Çıkıyor!