in , ,

Dark Souls: Remastered Geliyor!

Dark Souls… Hala bitiremeyenlerin olduğu, zorluğuyla ve boss savaşlarıyla ön plana çıkan efsaneler efsanesi bir oyun. From Software 3 oyun çıkardıktan sonra seriye devam etmek yerine, bize ilk oyunun remastered versiyonunu duyurdu. Kısa bir video ile bizlere tanıtılan oyunun, çıkış tarihi de gösterildi.

HANGİ PLATFORMLAR İÇİN VE NE ZAMAN ÇIKACAK?

Nintendo Direct Mini’de tanıtılan ve resmi olarak Switch için de duyurulan Dark Souls: Remastered, PC‘nin yanında konsollar için de yayınlanacak. Oyun, videoda da gösterildiği gibi 25 Mayıs 2018 tarihinde çıkış yapacak.

İLK OYUNDAN FARKLI BİR ŞEY VAR MI?

İlk oyundan farklı olarak grafiksel açıdan bir patlama yapacak olan oyun, daha iyi ışık efektleri, kaplamalar ve daha iyi bir çözünürlük desteği ile oyuncuların beğenisine sunulacak.

Daha önceki oyunların da Nintendo Switch için geleceği konuşulmuş ama resmi bir açıklama gelmemişti. Remastered sürümü ile beraber diğer oyunların da Switch için çıkması isteği tekrar bir tartışma konusu oldu.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Amazon/Twitch Prime’dan Hearthstone Oyuncularına Sürpriz

Dev Etkinlik, Dev Takımlar, İSTANBUL!