in ,

Darksiders 3 Sızdırıldı!

THQ Nordic firmasının yayımcılığı altında gelişen Darksiders serisi, birçok oyuncunun gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Fakat ünlü seriden uzun süredir haber alınamıyordu, ta ki bugüne kadar. Bugün Amazon üzerinde bomba gibi bir olay yaşandı ve serinin en yeni oyunu hakkında bilgiler verildi, görseller yayınlandı. Oyunumuz PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Yine THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi 2018 senesi olarak belirlenmiş durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gods & Monsters Duyuruldu!

Yeni oyunumuz hakkındaki bilgilere gelirsek: Ana karakterimiz Fury isimli bir büyücü. Fury, kendi yetenekleri ile dünya üzerinde iyi ve kötü arasındaki dengeyi sağlıyor. Fury, çeşitli formlarını açığa çıkartmak için büyü yapıyor ve her farklı formunda farklı yeteneklere ve silahlara erişim sağlayabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Minecraft Dungeons Hakkında Her Şey!

Bu oyunumuzda ise Seven Deadly Sins yani tabiri caizse 7 ölümcül günaha karşı amansız bir savaş vereceğiz. Açık uçlu olacağı söylenilen dünyada Fury ile bakalım bizi neler bekliyor? Oyun hakkında resmi bir haber henüz yok. Fakat şimdiden Steam mağaza raflarında yerini almış bulunmakta.

Oyun hakkında bir adet de teaser tadında bir trailer bulunmakta:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 2 Mayıs 2017 Güncelleme Notları

Dota 2 | 3 Mayıs 2017 Güncelleme Notları