in , ,

Darksiders Genesis’in İlk 16 Dakikası Paylaşıldı!

Darksiders Genesis Nasıl Gözüküyor?

PC platformunda Hack’n Slash denince akla gelen önemli isimlerden biri olan Darksiders, Vigil Games tarafından yaratılmış ve geliştirilmiş bir oyun serisi. Yeni oyunlarını sürekli çıkarmaya devam eden serinin yeni oyunu Darksiders Genesis, daha önceki Darksiders oyunlarından da tanıdığımız Airship Syndicate tarafından geliştirildi ve çıkışına az bir süre kala IGN tarafından ilk 16 dakikasının görüntüleri paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

İlk oyununu 2010 yılında piyasaya süren Darksiders, o dönem Devil May Cry gibi güçlü bir rakibin karşısında, kendi kitlesini oluşturabilmiş bir oyundu. Devam oyunları ile kendini geliştirmeye devam eden seri, 2018 yılında 3.oyununu çıkarmış ve çok iyi notlar almasa da kitleyi elinde tutmayı biraz da olsa başarmıştı. Serinin 2019 yılında çıkacak oyunu ise Darksiders Genesis. bizleri yine iblislerle dolu bir dünyada Hack’n Slash deneyimini yaşatacak. Oyunun konusu ise Steam sayfasındaki tanıtım yazısına göre şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Valve, Firewatch'ın Yapımcısı Campo Santo'yu Satın Aldı

İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge’yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma’nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge’yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar.

Darksiders Genesis, 5 Aralık 2019’da Steam ve Stadia için çıkacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış tarihi ise 14 Şubat 2020 olarak belirlendi. Oyunun Steam üzerindeki ön sipariş fiyatı şu an indirimde ve 55.25 TL olarak gözüküyor. Oyunu Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz Darksiders Genesis hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu alacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İşte Darksiders Genesis’in sistem gereksinimleri, IGN tarafından paylaşılan ilk 16 dakika oynanış videosu ve fragmanı:

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz)/AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz) or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Preliminary System requirements

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

State of Decay 2 2020’nin Başlarında Steam’de!

The Game Awards 2019 Adayları Belli Oldu!