in , ,

Dead Cells’in Android Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı!

Motion Twin tarafından geliştirilen ve onlarca ödül alan yapımın Android platformu için çıkış tarihi açıklandı!

Motion Twin tarafından geliştirilen ve onlarca ödül alan yapımın Android platformu için çıkış tarihi 3 Haziran 2020 olarak resmen açıklandı.

$9.99 fiyattan satışa sunulacak yapıma Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırabilir ve oyunun çıkışana özel %10 indirim fırsatına sahip olabilirsiniz.

Motion Twin, mobile özel olarak hazırlanan yeni arayüz ve oyunu kısmen değiştirecek otomatik saldırı gibi yeniliklerin yanı sıra değiştirilebilir kontrol şemasını da duyurdu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Game Awards 2017'de Yılın Oyunu Belli Oldu!

Dead Cells Nasıl Bir Oyun?

Dead Cells kendi tabiriyle bir “Roguevania”, yani roguelike ve metroidvania türlerinin harika bir karışımı. İşte bu noktada oyunun geliştiricisi Motion Twin elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak iki türün birbiriyle en rahat harmanlanabilecek özelliklerini bir araya getirmeye çalışmış. Metroidvania oyunların tatminkar oynanış yapısı, hack and slash dinamikleri ile roguelike oyunların kalıcı ölüm, her seferinde değişen dünya, envai çeşit eşya ve mutasyon barındırması gibi özelliklerinin tek kotada eritilmiş hali olmuş Dead Cells. Kısaca oyunda ilerlemek için ölmeniz gerekiyor, ölünce dünya değişiyor ve tekrar ölüyorsunuz. Böylelikle hem dünyanın özelliklerine alışıyorsunuz hem de gelişiyorsunuz. Tam bölümü geçtim diye sevinirken karşınıza yeni bir bölüm çıkıyor ve aynı şeyleri yapmaya devam ediyorsunuz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant Drop Nasıl Düşer, Kapalı Betaya Nasıl Girilir?

PlayStation 5’in Kontrolcüsü Resmen Tanıtıldı: DualSense