in , ,

Death Stranding’in Oynanış Görüntüleri Sonunda Gösterildi!

Başarılı video oyun tasarımcısı Hideo Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding’i çok uzun zamandan beri bekliyorduk. Artık bir oynanış görüntüsü görelim de rahatlayalım kafasındaydık. Sony E3 2018 konferansında, Death Stranding’in oynanış görüntüleriyle süslenmiş, yepyeni fragmanını oyunculara sundu. Uzun süre bekleyişin ardından yaklaşık 9 dakikalık fragmanda oynanış görüntülerini de görmüş olduk.

Oyun içinde bolca ünlü film aktörü barındırıyor. Lea Seydoux, Lindsay Wagner ve tabii ki de başrol olarak Norman Reedus ünlülerde bazıları. Güzel bir sinematik anlatışa sahip olacak gibi görünüyor oyun. 9 dakikalık videonun içinde yüzme, tırmanma, yürüme sahnelerini görerek oyunun atmosferi ve grafikleri hakkında bilgi sahibi olduk. Oyun fena durmuyor ancak bu video sırlarla dolu. Oyun hakkında daha fazla bilgi alabilmek için daha fazla şeye ihtiyacımız. Hideo Kojima’nın daha çok şey sakladığını düşünüyorum ben açıkçası. Ünlü aktörler, aktrisler, sinematik anlatım ve Playstation 4 Exclusive. Konami ile yollarını ayıran Hideo Kojima bakalım Sony ile anlaşmasının ardından Death Stranding ile bizlere neler sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God Of War'un Yönetmeni Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Oyun ile ilgili dediğim gibi henüz çok az bilgi almış durumdayız. Yaklaşık 9 dakikalık bu videonun ardından çıkış tarihi konusunda herhangi bir şey söylenmedi. Yani Death Stranding’i hemen görmeyeceğimiz kesin. Daha en az 2 yılı var diye düşünüyorum. Hep birlikte göreceğiz. Oyun Playstation 4 Exclusive olarak piyasaya sürülecek. İşte Death Stranding’in yaklaşık 9 dakikalık oynanış görüntüleriyle süslenmiş fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Last of Us Part II’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Remedy’den Yeni Bir Oyun: Control