in , ,

Death Stranding’in PC Çıkış Tarihi Ertelendi!

Hideo Kojima‘nın sahibi olduğu Kojima Productions tarafından geliştirilen ve PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen açık dünya, macera oyunu Death Stranding’in belirlenen PC çıkış tarihi, 1 ay ileri ertelendi. Detaylar haberimizde.

İlk olarak PlayStation 4 Exclusive olarak 8 Kasım 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve oldukça güçlü bir şekilde gündeme oturan Death Stranding, Metacritic üzerinden 82 puan almıştı. Oyunun çıkışından sonra PC için gelip gelmeyeceği tartışma konusu olmuştu. Resmi olarak onaylanan PC çıkışı, PC oyuncularında büyük bir hype yaratmıştı. Death Stranding PC için planlanan çıkış tarihi 2 Haziran 2020 idi.

Kojima Productions’ın İngilizce Twitter sayfasından paylaşılan gönderiye göre Death Stranding PC için 14 Temmuz 2020 tarihinde çıkışını yapacak. Yani kaba bir hesap ile oyunun yaklaşık 1 ay ertelendiğini söyleyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Death Stranding'in Oynanış Görüntüleri Sonunda Gösterildi!

Siz Death Stranding’in ertelenme haberi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia GeForce Now Abonelerinden Haziran 2020’ye Kadar Ödeme Almayacak!

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı!