in , ,

Deathloop’un 2021 Yılına Ertelendiği Açıklandı!

Prey ve Dishonored gibi yapımlardan tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayıncılığı üstlenilen FPS Gizlilik, Aksiyon-macera oyunu Deathloop‘un çıkış tarihinin 2021 yılına ertelendiği açıklandı. Detaylar haberimizde.

İlk olarak Haziran ayında düzenlenen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde tanıtılan Deathloop’u Dishonored ve Prey serilerinden tanıdığımız Arkane Studios tarafından geliştiriliyor ve popüler video oyun şirketi Bethesda tarafından yayıncılığı üstleniyor. Oyunun ilk duyuru haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyunun oynanış tarafında baktığımızda Dishonored mekaniklerinden oldukça fazla esinlenildiğini görüyoruz. Deathloop, tam bir Arkane Studios yapımı olduğunu bizlere gösteriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Wolfenstein Youngblood RTX Güncellemesi Aldı!

Arkane Studios ve Bethesda tarafından yapılan yeni açıklamaya göre çıkış tarihi Aralık 2020 olarak planlanan Deathloop, 2021’in ikinci çeyreğine ertelendi.

Paylaşılan gönderide ertelenme haberini ve bunun nedenini duyuran Arkane ve Bethesda, pandemi döneminde evden çalışma düzeni bağlamında yeni nesil konsollara yakışacak derecede muazzam ve kaliteli bir deneyim sunmanın beklenilenden uzun sürdüğünü fark ettiklerini belirtiyor. Erteleme kararından dolayı hayal kırıklıklarını paylaştıklarını belirtmenin yanında özür dilediklerini de ekliyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4'e Lego Genişleme Paketi!

Deathloop, 2021’in ikinci çeyreğinde PlayStation 5 ve PC platformlarına çıkışını yapacak. Özel anlaşmalar bitene kadar oyunun Xbox Series X’e çıkış yapması beklenmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K20 Steam’de %92 İndirim İle 20 TL’ye Düştü!

Ücretsiz Oyun: Enter The Gungeon Epic Store’da Ücretsiz!